Zielone Wzgórze Lipiany
Paintball

Zielone Wzgórze zajmuje się organizacją imprez Paintbalowych i Speedballowych, które w ostatnim czasie są bardzo modną i atrakcyjną formą wypoczynku.

Strzelanka ze znajomymi
Jeżeli jesteś znudzony monotonią dnia codziennego w pracy lub szkole, zabierz znajomych na Paintball. Zapewnimy Wam rozrywkę na najwyższym poziomie rodem z filmów akcji z Wilisem, Stalonem czy Vandamem. Atrakcyjne ceny dla grup zorganizowanych, dla uczniów, służb mundurowych i dla Ciebie.

Impreza firmowa
Nie macie pomysłu na imprezę firmową? Co roku nudne pikniki i strzelanie do tarczy? My zaplanujemy Wam imprezę, której nie zapomnicie. Zorganizujemy wszystko od A do Z, począwszy od noclegu, dojazdu, po wiele atrakcji sportowych, umysłowych i smakowych. Marzenia spełniamy od ręki, na rzeczy niemożliwe potrzebujemy kilku dni.

Rodzinna wojna na kulki
Nudne spotkanie rodzinne przy obiadku u mamusi? Nigdy więcej! Zabierz rodzinę na Paintball, gdzie wspólnie ojciec z synem, teściowa z żoną staniecie w mundurach z bronią w ręku na polu walki. Grę można połączyć z rodzinnym piknikiem, urodzinami, rocznicami tudzież innymi imprezami rodzinnymi.

Wieczór panieński lub kawalerski
Macie dość schematycznych panieńskich w stylu: picie drinków ze słomki z przyrodzeniem męskim na słabych imprezach. Wieczór kawalerski także nie musi zaczynać się wieczorem, wystarczy porwać z domu kawalera o 10 i przyprowadzić go tydzień później… no może następnego dnia.